Coronababy's
De zorg kreunt onder het coronajuk.
De virustestjes, kapjes, quarantaine
en infofilmpjes over hygiëne
betekenen een ongekende druk.
Dit is nog niks, want over veertig weken
doet een geboortegolf die stress verbleken.
Zie ook: http://www.hannekevanalmelo.blogspot.com
Schrijver: Hanneke van Almelo
7 maart 2020

Er zijn 7 reacties op deze inzending:
Dat er "haarden" zouden zijn is natuurlijk ook niets anders dan een geloof. Als je jezelf voordoet als Author van iets dan stuur je de boel zo je die hebben wil.
Denk maar aan alle leugens als gevolg van het 9/11 media event.
Jack: er zijn steeds haarden waar het begint en dan verspreidt het zich verder. Trauma´s zijn toch niet besmettelijk op deze wijze?
waar dat 4es toch ook nog eens dooddoeners van maakt hoop ik... al dat gelul weer hier!
Ps. mooie sterke inzending, ja dat weer wel!
Ik heb 1918 niet meegemaakt maar aan het eind van de "grote oorlog" met haar talloze slachtoffers gingen velen na jaren van spanning in herstelfase, er speelden nog meer dingen in mee wat ik begreep in die tijd zoals experimenten met militairen en vaccinaties en zo, het is her en der wel beschreven en uitgelegd vanuit GNM.
Builenpest heb ik ook niet meegemaakt, maar ik weet wel dat zeg in de middeleeuwen er velen werden vervolgd door de Inquisitie en haar handlangers (tegenwoordig). Oogsten in brand gestoken, opgejaagd, genoeg voor tal van trauma's. Vergelijk het met de HIV/AIDS industrie die met name in Afrika werd uitgevoerd. Ik zette gisteren nog een link naar HIV/AIDS dissident Charles Geshekter die perfect die situatie beschrijft. In Kwazulu Natal zaten overigens 2 Nederlandse dames (moeder en dochter) die daar jarenlang wel de bevolking ondersteunden Nellie en Tine van der Maas. Power To The People. Tegen de gevestigde HIV/AIDS belangenstroom in wat niet makkelijk was.
Een onverwacht spontane babyboom
Al blijft nog steeds, in tijd van vrees en doem,
De wereld in de ban van don'ts en maybe's
Als een mol in 't schemerduister van obscuriteit
Waart het rond en houdt ons almaar in onzekerheid...
Ryke Geerd Hamer:
“Elke ziekte begint met een ‘shock’, een emotioneel trauma, dat een effect heeft op een bepaalde plaats in de hersenen. Deze plaats correspondeert met een lichaamsdeel of een orgaan en signalen worden daar naartoe gestuurd. Het orgaan of lichaamsdeel reageert hierop anders dan normaal en wordt ‘ziek’. Het achterhalen van de oorspronkelijke “shock” en de realisatie dat dát de oorzaak is van het probleem, zorgt ervoor dat het lichaam de “ziekte” op kan lossen. Shocks vormen als het ware emotionele blokkades die een ziekte veroorzaken en de genezing beletten.”
En waarom is zijn reddende Germaanse geneeskunde nog niet algemeen geaccepteerd.
Hamer beweerde dat de Joden de Germaanse geneeskunde voor zichzelf hebben geclaimd. Daardoor genezen Joden van kanker en niet-Joden niet. Hij zag het als zijn taak om deze geneeswijze weer voor alle mensen beschikbaar te maken. Alle Joden ter wereld praktiseren de Germaanse geneeskunde en overleven daarmee met 99% en alle niet-Joden worden met chemo en morfine omgebracht. De Talmoed is de richtlijn van de Jood voor zijn hele leven en een wegwijzer voor zijn handelen. Volgens de Talmoed komt de Messias pas als alle niet-Joden vernietigd zijn.
Tja zo eenvoudig kan het zijn.
Joden met hun netwerken van geheime Illuminatie-, Bilderberg-, vrijmetselaars- en andere genootschappen zitten zoals algemeen bekend achter werkelijk elke oorlog en alle ellende in deze wereld.
Heb ik nog wel 2 vraagjes Jack.
“De Spaanse griep was een griep-pandemie uit de jaren 1918-1919. Deze epidemie eiste miljoenen levens. Het virus dat de Spaanse griep veroorzaakte was van het type H1N1 wordt beweerd.”
Als het geen virus was wat dan wel?
Hebben miljoenen mensen in een kort tijdsbestek allemaal een traumatische ervaring opgedaan en wisten ze daar niet mee te dealen en gingen ze daarom dood?
Oh ja en de Zwarte Dood (builenpest)? Ook allemaal een trauma opgelopen?
het is zowaar zo dat door na te papegaaien
de massa zich maar makkelijk laat naaien...
hoe groter je de leugen maakt hoe meer geloof eraan gehecht
maar virussen die je besmetten dat bestaat niet in het echt