inloggen

Kampioen?

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 39
De allerlaatste competitieronde
Wordt P.S.V. of Ajax kampioen.
Ik dacht dat geen van tweeën het wou doen,
Een overwinning leek welhaast een zonde.…

Shy effects

gedicht
2.5 met 91 stemmen aantal keer bekeken 31.412
Ben ik verlegen
wordt elke gedachte
een bang konijntje
op mijn hoofd…

Fenomeen

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 10
We voelden druppels
terwijl het blauw en droog
Keken omhoog en zagen
‘t smalle blad van wilgen…

Zie Youtube : Bombarde(ment) Rotterdam Nederlandse ondertiteling, oorlog in de stad, evenement 2015

hartenkreet
1.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 41
Ik ga vandaag naar Rotterdam
vanuit de Amsterdamse Jordaan
Rotterdam, de stad waar ik ben geboren
op het Noordereiland, de Maaskade…

Thalassa

poëzie
4.0 met 9 stemmen aantal keer bekeken 1.726
De nacht was in de eikebossen
Tussen de heuv'len klaar en koel;
En statig stapten onze rossen
Naar 't oosten en 't verlangde doel.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 02-05-2023
De dichteres Iduna Paalman (Rolde, 1991) heeft met haar bundel 'Bewijs van bewaring' de J.C. Bloem-poëzieprijs gewonnen.

De J.C. Bloem-poëzieprijs is een tweejaarlijkse bekroning voor de tweede geschreven bundel van een Nederlandstalige dichter met als doel dat de continuïteit van het dichterlijke talent gepromoot wordt. Aan de onderscheiding is een geldbedrag van 2500 euro gekoppeld, beschikbaar gesteld door de gemeente Steenwijkerland, waar de dichter Jacques Bloem (1887-1966) de laatste jaren van zijn leven heeft gesleten.
Redactie, 22-04-2023
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Meer laden...