Een vermetel spel
snelsonnet
5.0 met 1 stemmen
57 De wetten, ooit door Faber opgeschreven
Omtrent asielbeleid (het strengste ooit!)
Zijn toen met een novelle opgetooid
Waardoor de soepverstrekkers veilig bleven…
Attest
gedicht
2.2 met 225 stemmen
33.413 Niet als de slaaf; als je verslaafde.
Niet als de kweller; als je gekwelde.
Niet als de zwerver; als je verdwaalde.
Niet als de breker; als je gebrokene.…
Vriendschap
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
8 Zo graag zou ik je laten weten
hoe dankbaar-blij mijn ziel nu is
maar ‘k vind niet gauw de juiste woorden
en vraag ook best vergiffenis…
In hetzelfde vel
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
6 Ik draag een huid die ouder is dan mijn herinneringen,
een omhulsel dat mijn naam al kende
voor ik zelf wist hoe ik moest ademen.
En elke ochtend, wanneer het licht langs de randen van mijn bestaan strijkt,…
Poëzie
poëzie
3.0 met 7 stemmen
1.631 Daar ginder al over de heide
De blaren vallen
Nooit heb ik je lippen gekust,
Regen…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
Bezig met laden
Meer laden...