This Is Not America
snelsonnet
4.3 met 7 stemmen
56 De grootheidswaanzin kent bij Trump geen grenzen:
Eerst ging het om de Golf van Mexico,
En nu hernoemt hij Lake Ontario,
Als blijk van zijn gevaarlijke tendenzen.…
Gelukkig zijn
gedicht
3.7 met 62 stemmen
25.333 Gelukkig zijn; en niet weten waarom;
en soms naar buiten kijken
waar de lucht donkerder is dan de steen,
alleen een fabriekspijp nog donkerder afsteekt,…
Ze moeten maar lijden
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
348 Mensen moeten lijden
tot ze sterk genoeg zijn
om eisen te stellen
Maar waarom ik?…
Poëzie
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
5.886 D'oceaan deint voort,
Golven rollen af en aan,
Gelijk dichters woord.
IJl ligt de wilgenschaduw op de wei
poëzie
3.8 met 16 stemmen
3.014 IJl ligt de wilgenschaduw op de wei;
Het slootje-in plonst, lichtgroene boog, een kikker;
Over het riet beweegt zich blauw geflikker,
Wanneer de wind zijn wimpels schuift op zij.…
Laatste nieuws:
Het gedicht ''Ouderliefde", dat onze inzender Dick Voogd op 24 juli 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2026 geworden op de natuurfoto-site van de inspirerende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze heerlijke septembermaand naar de prachtige website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht nog een keer, nu mét illustratie. Ook de andere rubrieken en heel veel natuurfoto's zijn volop de moeite waard om te gaan zien.
Fotoredactie, 01-09-2026
Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website https://www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Bezig met laden
Meer laden...