BOOK ARREST
snelsonnet
4.5 met 2 stemmen
14 Vooraf heb ik het keurig uitgedacht
Dat Drents Museum viel nog wel te kraken
Nu zit ik vast dus kan ik geld gaan maken
Ik heb wat shirts en petjes uitgebracht…
Aftocht
gedicht
4.4 met 21 stemmen
6.140 Als de bloedige aftocht van cijfers
het zwijgen oplegt aan letters
telt een generaal zijn medailles
een stad zijn doden…
ik wil niet - nieten
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
10 in het somber olijf ik me
als een olijf op een prikstokje
desnoods opgedirkt met een
stukje knoflook…
Najaarstochtje
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
4 Het najaarszonnetje schijnt over het land,
samen met een oude vriendin op de fiets
door de stilte. Door de mist verschiet
het verschiet, verdwijnt in het niets.…
Vogelenzang
poëzie
4.0 met 2 stemmen
1.506 Het is het feest der vogels en der koren
Geboorte en der welluidende gedachten;
‘t Vergeten zijn der eindeloze nachten,
Toen in de borstjes lag de stem bevroren.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Bezig met laden
Meer laden...