inloggen

Lintjesdroogte

snelsonnet
4.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 90
Ik kreeg dit jaar weer niks, dat had iets wrangs
Hoezo geen Koninklijke onderscheiding?
Toch jammer dat die eer mijn neus voorbijging
Dus ging ik bij de burgemeester langs…

Voor mekaar

gedicht
4.3 met 3 stemmen aantal keer bekeken 12.618
Vroeger hield ik alleen van je ogen.
Nu ook van de kraaienpootjes ernaast.
Zoals er in een oud woord als meedoen
meer gaat dan in een nieuw. Vroeger was er alleen haast…

kruiselingse sporen

netgedicht
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 34
een reis vangt aan
naar de innerlijke uithoeken
op mis te verstane
gronden in den vreemde…
Iniduo26 april 2026Lees meer >

Seconde

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 16
Zij die zichzelf
als vuren wanen
door mij aangewakkerd
zijn zich niet bewust van het feit…

Ik zag met pronk en kostbaarheden

poëzie
4.2 met 4 stemmen aantal keer bekeken 1.043
IK zag met pronk en kostbaarheden
en een hooghartig oogopslaan
een pauwenveer in de koraan;
de groen en rosse strengen gleden…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
Meer laden...