(Glüh)wein

snelsonnet
1.5 met 4 stemmen aantal keer bekeken 14
Waarschijnlijk was hij vinoloog, die dief
Van vierenveertig peperdure flessen.
“Gefundenes” en toegeëigend Fressen,
En exclusiever nog dan exclusief.…

In het eethuisje

gedicht
3.0 met 5 stemmen aantal keer bekeken 3.529
Als ze echt niet besteld zijn, de toetjes en aperitiefjes
bij de obers die god-weet willekeurig
maar wat serveren
aan delicate thema's en argumenten rosé,…

Wolkentapijt

netgedicht
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 3
Avondlucht ademt
een tapijt van witte wolken
stilte kijkt mee
De lucht spreidt boven…
CB30 juli 2026Lees meer >

Einde der tijden

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 1
De geest is uit de fles,
En ja, dan is de beer los,
Is er geen houden meer aan,
Staat de doos van Pandora…

Aan Oscar Wilde

poëzie
4.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 1.484
Reading: schrei niet, hier is het wreed gebouw
Waar een dichter in den tredmolen liep,
Dorst leed, honger, op een plankenbed sliep,
Teedre handen stuk trok aan 't geteerd touw.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.
Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Meer laden...