inloggen

Zomertijd

snelsonnet
1.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 103
Is het een korte of een lange nacht?
Veel mensen dubben over zomertijd
en raken elke keer de kluts weer kwijt.
Ik heb daarom een ezelsbrug bedacht,…

Zeemorgen

gedicht
1.9 met 14 stemmen aantal keer bekeken 6.557
Terwijl in het eiwit zand kinderen alweer grijpgraag
kuilen graven en huilen om de hitte
en hun rode moeders zich openleggen
en de zon een hete man tussen hun dijen plant…

TWEE WALLETJES

netgedicht
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 24
Zojuist bij lege fles en volle maan
Met dubbeltong volmaakt in harmonie
Klonk onbevreesd mijn Slava Ukraini!
En dronk ik op een volk tekortgedaan…

Het leven der ontdekking

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 13
Nieuwe momenten
in het leven
zijn vaak heel
Spannend en onbekend,…
MiTcHeLL30 maart 2026Lees meer >

BESLIST

poëzie
3.0 met 10 stemmen aantal keer bekeken 2.275
O, gruwzaam woord van al wat stom en plat en muf en laag is,
Van elk wiens hoofd te vol, wiens tong te log, wiens geest te traag is,
O, voetbalterm, o, commisvoyageurs-, o kapperswoord,
Dat in elk ingezonden stuk beslist, beslist behoort,…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!
Redactie, 31-12-2025
Meer laden...