inloggen

De koning te rijk

snelsonnet
3.8 met 4 stemmen aantal keer bekeken 55
Het lijkt me leuk om linten door te knippen,
wat Willem altijd mag, en Maxima,
als stralend middelpunt van gloria,
ik liet die buitenkans dan ook niet glippen.…

Partij

gedicht
4.2 met 4 stemmen aantal keer bekeken 3.809
Was je bord een heilig huis?
Raadsheer, paard, pion,
koning en kind, je leven?
De jaren waren torens die…

Ik kijk je na…

netgedicht
4.2 met 8 stemmen aantal keer bekeken 90
Oh, ik zie zo graag
de zon schijnen in je haar
en ik zou zo graag
als een gewone vent, willen zeggen…
J.M.C.27 april 2026Lees meer >

Oranjetipje in stilte

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 69
Oranje op wit
rust op het jonge groen blad
stilte in zonlicht
De witte vleugels vangen…
CB27 april 2026Lees meer >

Het lied der arme klanten

poëzie
3.3 met 19 stemmen aantal keer bekeken 3.701
"Wij zwervelingen zonder land
Wij zijn maar arme klanten;
Wie meer geld hebben dan verstand,
Die mogen lanterfanten.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
Meer laden...