Dickpic

snelsonnet
4.5 met 10 stemmen aantal keer bekeken 30
Een manager heeft bij de NPO
Een pic verzonden van zijn 'kleine vent'
Ze waren met zijn content niet content
Hij werd geschorst, dat gaat nu eenmaal zo…

Weerzien

gedicht
2.5 met 24 stemmen aantal keer bekeken 14.588
Hoe de mensen, hoe deze mensen, hoe
een man en een vrouw na jaren elkaar –
hoe na jaren deze mensen elkaar zullen
zien, harnas van vroeger over het sleets…

Dankbaar leven

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 14
Waarom die dagelijkse zorgen
dat zwoegen en dat sloven
dat opzien naar een nieuwe morgen
niet in Gods steun geloven.…

Goede nachtrust

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 4
Met wijd gespreide armen
Lag het bed mij op te wachten,
Een hartelijk welkom,
Duidelijk ook welgemeend.…

Kindje

poëzie
4.1 met 8 stemmen aantal keer bekeken 2.737
Op de peul mijns herten
rust uw hoofdeke van goud...
't Is of ik uw frêle zielke
tussen bei mijn handen houd:…
Alice Nahon9 augustus 2026Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Ochtendsonate', dat Klaes op 21 maart 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2025 geworden op de boeiende fotosite van de enthousiaste fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de wijnmaand van 2025.
En surf door naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je er zeker een vakantiedag voor kunt uittrekken.
Fotoredactie, 01-10-2025
De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...
Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Meer laden...