‘Wij nemen onze verantwoordelijkheid’
snelsonnet
3.6 met 8 stemmen
117 Ik hoor het Dilan Yesilgöz nog zeggen
toen zij formeerde met de PVV.
Dat kabinet ging naar de ratsmodee,
waarom nu niet met Klaver overleggen?…
maar we zouden niet vergeten dat
gedicht
3.1 met 34 stemmen
22.551 maar we zouden niet vergeten dat
we hebben gelachen, gelachen hebben
we veel en dat zal ik niet vergeten
want we hebben gelachen en veel hè?…
de dag van Thor; LGW I
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
12 van de grond bekeken
de Grote Zaal
een gebroken verhaal ondergaan
uit één keel…
Niet eerlijk
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
5 Schoonmoeder ging zitten
Op haar kanariepiet
Iedereen moest huilen
Heel de familie had verdriet…
De Wereld
poëzie
3.6 met 12 stemmen
3.253 ’t Is waar, de onwaardigste wordt vaak ten top verheven:
Verdienste is ongezien, verholen of veracht:
De wereld is een zee door stroom en wind gedreven,
Waarin de parelschelp in diepe grond blijft kleven,…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.Redactie, 01-06-2025
Het gedicht 'kust', dat Yadasampati op 4 april 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2025 geworden op de aantrekkelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga met enige regelmaat naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de bloeimaand van 2025.
En kijk verder op die site naar alle foto's die getuigen van natuurliefde en fotografiekunst.Fotoredactie, 01-05-2025
Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...Redactie, 01-03-2025
Bezig met laden
Meer laden...