inloggen

Vrede op aarde

snelsonnet
3.3 met 3 stemmen aantal keer bekeken 44
We zaten aan een rijkgevulde dis
De boom versierd met kaarsjes en met ballen
We hielden het gezellig met z’n allen
Wat elk jaar weer niet vanzelfsprekend is…
Bart Adjudant27 december 2025Lees meer >

Hetzelfde

gedicht
2.7 met 64 stemmen aantal keer bekeken 18.773
Molshopen? Of hebben de doden
gewoeld vannacht? Vergeet het
maar. Niemand hier ziet hoe de
bloemist boven lege emmers lacht.…

Presenteer...uw geweer!

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 2
AAN ONZE DAGPOËET
Voorwaar een zeer diepzinnige gedachte
Heel Holland braadt kalkoen en
bikken maar…
Nemo27 december 2025Lees meer >

Proost tegen vrouwenhaat

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 5
Proost
Op na een betere jaar
Er waren afgelopen jaar wat successen geweest
Maar vooral ellende wat in de wereld en online leest…

Gehad

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 35
't I s troosteloos gezegd: 'k heb dit en dat gehad.
Wat baat ons nu de wijn, die gistren was in 't vat?
Zwijg liever van de stroom, wanneer 't verlopen tij is.
De molens malen niet met wind, die al voorbij is.…
Jan de Regt27 december 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.
Redactie, 01-06-2025
Het gedicht 'kust', dat Yadasampati op 4 april 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2025 geworden op de aantrekkelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga met enige regelmaat naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de bloeimaand van 2025.
En kijk verder op die site naar alle foto's die getuigen van natuurliefde en fotografiekunst.
Fotoredactie, 01-05-2025
Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Meer laden...