Vrede op aarde
snelsonnet
3.0 met 2 stemmen
29 We zaten aan een rijkgevulde dis
De boom versierd met kaarsjes en met ballen
We hielden het gezellig met z’n allen
Wat elk jaar weer niet vanzelfsprekend is…
Hetzelfde
gedicht
2.7 met 64 stemmen
18.769 Molshopen? Of hebben de doden
gewoeld vannacht? Vergeet het
maar. Niemand hier ziet hoe de
bloemist boven lege emmers lacht.…
We noemen hem Kees XI; ‘de zaak’
netgedicht
2.7 met 3 stemmen
84 weer een nacht
abominabel geslapen
ik lag daar voor apegapen
denkend aan ‘de zaak’…
Ik leef alleen
hartenkreet
3.0 met 1 stemmen
20 Ik leef alleen
Je bent er maar even
Ooit ga je dood
Dan zie je je ouders niet meer…
Gehad
poëzie
4.0 met 1 stemmen
29 't I s troosteloos gezegd: 'k heb dit en dat gehad.
Wat baat ons nu de wijn, die gistren was in 't vat?
Zwijg liever van de stroom, wanneer 't verlopen tij is.
De molens malen niet met wind, die al voorbij is.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Ochtendsonate', dat Klaes op 21 maart 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2025 geworden op de boeiende fotosite van de enthousiaste fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de wijnmaand van 2025.
En surf door naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je er zeker een vakantiedag voor kunt uittrekken.
Fotoredactie, 01-10-2025
De site wordt vanaf dit weekeinde gehost bij een andere provider.
Niet uit te sluiten is dat er (kleine) storingen optreden...Redactie, 20-09-2025
Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.Redactie, 01-08-2025
Bezig met laden
Meer laden...