Welkom op gedichten.nl — al 170.700 gedichten online.

ON!

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 8
De NPO acht haar nu onbekwaam
om zich te houden aan normale codes
en juiste nieuwsberichtgevingsmethodes.
Toch was ON! een goed gekozen naam:…

Ooit

gedicht
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 223
Eénbenig
spiegel ik me
in een zomerse plas
aan een blauwe reiger.…
Ed Franck8 september 2026Lees meer >

Ik switch

netgedicht
2.3 met 3 stemmen aantal keer bekeken 2.592
Ik switch van Twitch naar Roblox en weer door
voor de highscore van dit Fortnite-seizoen;
en ik heb nog meer te mijnen in mijn
Minecraftwereld, alsook op de server,…
Stoker7 september 2026Lees meer >

De oude dag

hartenkreet
3.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 1.432
Ik heb zin om lekker te niksen,
maar mij is dit nooit geleerd
en heb dus geen flauw idee
hoe dit voor elkaar te fiksen.…
Joris Olivier7 september 2026Lees meer >

Herfst

poëzie
3.8 met 16 stemmen aantal keer bekeken 3.897
Ik kon het in huis niet uithouden,
’t Laatste lief stelde mij teleur
Evenzeer als ’t eerste.
Ik ging op het terras uitzien op de wouden,…

Laatste nieuws:

Het gedicht ''Ouderliefde", dat onze inzender Dick Voogd op 24 juli 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2026 geworden op de natuurfoto-site van de inspirerende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze heerlijke  septembermaand naar de prachtige website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht nog een keer, nu mét illustratie. Ook de andere rubrieken en heel veel natuurfoto's zijn volop de moeite waard om te gaan zien.

Fotoredactie, 01-09-2026

Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website https://www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.

Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.
Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Meer laden...