De geïnteresseerde puber
snelsonnet
3.5 met 2 stemmen
34 Hij leerde van verkiezingen op school.
Thuis deed hij toen het kieskompas eens want
hij vond de stof bijzonder interessant
en Jesse Klaver, dat was zijn idool.…
Een vogel
gedicht
3.2 met 62 stemmen
15.429 Een vogel is een vis die niet kan vliegen.
Een vogel is een vis die niet zonder water kan
en op het droge snakt naar lucht.
Een vogel is een vis die hoog moet…
De overdracht
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
68 Er staat niets in de kamer
foto’s zijn van de wand
hier hing vroeger een schilderij
muren staan er kaal en verloren bij…
De zoekgeraakte sleutel
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
4 Het dressoir staat vol
niet rommelig eerder verzadigd
van jaren die zich niet
lieten ordenen…
Zo gaat de wereld
poëzie
2.5 met 12 stemmen
2.294 Toen zij begraven werd,
Toen was ’t als zou zijn hert
Van smarte breken.
Hij knielde bij het graf…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...