inloggen

Voor Dick (Sinterklaasrijm)

snelsonnet
3.2 met 5 stemmen aantal keer bekeken 167
Wat Sint je vorig jaar heeft aangeboden,
vond Piet nog ongebruikt op je bureau,
je hebt echt niets gedaan met mijn cadeau,
dat kleurboek en die mooie kleurpotloden.…
Wim Meyles8 december 2025Lees meer >

'k had herr Kinkel kunnen wezen

gedicht
2.9 met 11 stemmen aantal keer bekeken 4.857
'k had herr Kinkel kunnen wezen,
Handelaar in oude panden,
Of Sir Monier Monier-Williams
Fabrikant van gouden tanden,…

Zeevriend

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 10
Jouw zilte golfstromen maken weidse gebaren
beademen het voorjaar met nieuwe zomer
in de stilte van die intieme heimwee
ben ik het spelende kind van de duinen…
mobar9 december 2025Lees meer >

Voor Anja

hartenkreet
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 19
Ik denk, een meisje,
Ik wenk, en ik bewijs je,
Mijn liefde voor jou.

Liedje

poëzie
3.0 met 8 stemmen aantal keer bekeken 1.878
Wat is zonder min en wijn
´t fleurig, jeugdig leven?
Alles wat ons lief kan zijn
moeten zij ons geven.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Het gedicht 'Raadselen van herfst', dat Harry Daudt op 6 oktober 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van november 2025 geworden op de veelkleurige fotosite van de professioneel werkende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de sensationele illustratie in de nevelmaand van 2025.
Redactie, 02-11-2025
Onze nieuwe provider kon een forse storing in dit weekeinde niet voorkomen.
Onze excuses...
Redactie, 07-10-2025
Het gedicht 'Ochtendsonate', dat Klaes op 21 maart 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2025 geworden op de boeiende fotosite van de enthousiaste fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de wijnmaand van 2025.
En surf door naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je er zeker een vakantiedag voor kunt uittrekken.
Fotoredactie, 01-10-2025
Meer laden...