Sjoemelborsten
snelsonnet
1.8 met 12 stemmen
32 De borsten in de Tour de France voor vrouwen
Nemen opeens grote proporties aan
Een pondje minder en het is gedaan
Je kunt maar beter je bh volstouwen…
Duinen
gedicht
3.6 met 18 stemmen
10.060 Zoals altijd is er een dierenspoor.
Er staan gewone brem, slangenkruid,
ossetong en koekoeksbloemen. Sommige
konijnen begonnen een hol, maar…
Vakantie in een liefdesbrief
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
20 Hij dwaalt vaak tussen woordenboeken
in een bibliotheek in de hoofdstraat
naast de kerk van ons geboorteland
met wilde zaden in de woeste wind…
Vitrine
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
14 In stilstaand glas
een blik die
bleef bestaan
alsof de dood…
Anno 1700 en Zoveel
poëzie
4.2 met 6 stemmen
2.042 Ze zaten vol en vetjes,
Heel puntigjes en netjes,
Twee rococo-portretjes.
Een Pruisman en een Kees,…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.Redactie, 01-05-2026
Bezig met laden
Meer laden...