Poëzieweek
snelsonnet
3.0 met 3 stemmen
25 Ziezo, de poëzieweek is begonnen
Poëten dragen voor uit eigen werk
Het klinkt wellicht als vloeken in de kerk
Maar waarom heeft men ooit zo’n week verzonnen…
De hazelaar
gedicht
3.6 met 12 stemmen
12.965 Onverwacht mij tegen
in 't nog winters jaar
op de sprong der wegen
bloeit de hazelaar.…
Metamorfose
netgedicht
3.7 met 3 stemmen
82 Vleugels in zonlicht
geel draagt de stille adem
ruimte wordt mijn huid
Hoe de wereld met haar…
waar tijd niet raakt
hartenkreet
4.0 met 1 stemmen
17 altijd een kind zijn
niet omdat ik niets geleerd heb
maar omdat verwondering mij niet verliet
ik draag haar als een jas die nooit verslijt…
Winter
poëzie
2.8 met 10 stemmen
1.792 De fijne rijm bedekt nu boom en plant
En ’t stijf-gestolde water, spiegelglad,
Kaatst hel de zon terug van ’t glanzig pad,
De blanke sneeuw ligt blinkend op het land.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en gezellig kerstfeest!Redactie, 25-12-2025
Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...