Nieuw beleid
snelsonnet
3.0 met 1 stemmen
81 Het motto van het drietal: ‘Aan de slag!’
Na jaren labbekakken nu urgentie:
de woningbouw, de stikstof en defensie
en Europees krijgt Holland weer gezag.…
SPINNEWIEL
gedicht
4.0 met 100 stemmen
25.290 zij zat aan
haar spinnewiel
en zij spon
aan haar spinnewiel…
Chatrang
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
6 De wereld in 64 vakken
gepolariseerd in zwart en wit.
De droom van Aletta Jacobs
over de koningin die zich verder…
Ware weelde
hartenkreet
3.0 met 1 stemmen
15 Echte rijkdom is geen berg met goud,
of alles wat je in je handen houdt.
Het is de rust die door je hoofd mag dwalen,
en niet de cijfers in je bankverhalen.…
DE VIS
poëzie
3.8 met 22 stemmen
2.927 Ik wierp mijn hengel in het water.
De vis beet, en ik ving de vis.
Ik doodde de vis, ik kookte de vis,
Ik at de vis, de vis at mij.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en gezellig kerstfeest!Redactie, 25-12-2025
Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...