inloggen

Slager

snelsonnet
3.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 52
AI helpt de student vaak bij een test.
De leraar die hun toetsen na moet kijken
Bedient zichzelf ook van AI-praktijken,
Maar dat is voor de wetenschap funest.…

Akerkstraat

gedicht
2.6 met 58 stemmen aantal keer bekeken 12.229
Om de hoek van waar ik ooit woonde
Ligt een straatje dat nog steeds precies
Hetzelfde straatje is, met ’s nachts dezelfde
Glinstering op de natte keien, dezelfde echo…

Zo graag

netgedicht
3.3 met 3 stemmen aantal keer bekeken 39
Zo graag zou ik nu helder schrijven
hoe blij ik ben om al dat wit
van tere bloesems in de velden
waar straks weer lekker fruit aan zit.…
Adeleyd9 april 2026Lees meer >

Rode Rozen

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 13
Rode Rozen
Iemand zij me
Laat het verleden achter je
Eerst dacht ik laat maar praten…

Bloesem

poëzie
3.6 met 7 stemmen aantal keer bekeken 3.854
Oneindig zijn de vloeren van de nacht –
en dromend bruine vrede, deint, o akkeraarde,
dit donkre nachtland in uw warme schoot
o, paarlen licht…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
Meer laden...