Vooruitgang
snelsonnet
4.0 met 2 stemmen
122 Vier astronauten gaan straks naar de maan,
De Orion, gereed om te lanceren,
Zal even rond het hemellichaam scheren,
Als testje om er later op te staan.…
Weerzien
gedicht
2.3 met 194 stemmen
40.424 Je bent er nog. In deze zachte vreemde
heb je op mij gewacht. De deur staat aan.
Mijn lippen raken je. Ik neem de
stille bewijzen waar van je bestaan.…
zeg maar, but
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
14 de muur en het scherm
doelwitten van denken
gezochte ferme woorden…
Mijn karretje
hartenkreet
4.0 met 3 stemmen
36 Ja,het is de hoogste tijd
wanneer ik mijn karretje
van deur naar garage rijd
de apk-aha-…
Dodenklacht
poëzie
3.4 met 11 stemmen
2.450 Laat dicht de luiken; 't zonlicht dringe
Niet in deez' ruimten, waar geen morgen
Haar langer wacht.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en gezellig kerstfeest!Redactie, 25-12-2025
Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...