Mona Keijzer

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 44
Een dame die het hoog heeft in haar bol,
hoe denkt zij dertig zetels te behalen?
Wie gaat haar voor dit luchtkasteel betalen?
Jaagt eigenwaan haar hoofd wellicht op hol?…
Wim Meyles31 augustus 2026Lees meer >

het geluk is een verrekt klein olifantje i

gedicht
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 361
het geluk is een verrekt klein olifantje
in het bezit van een pascha met een harem
die het doet zuchten iedere nacht van
o God wat heb ik met mijn leven gedaan en waarom…
Hans Lodeizen31 augustus 2026Lees meer >

almanak

netgedicht
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 778
de dichter is dood
ieders dood komt dichterbij
dan is het boek dicht
Iniduo31 augustus 2026Lees meer >

Bacchanaal

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 1.233
Dionysos gevolgd door bacchanten
En van wellust bezeten saters
Op weg naar het bacchanaal,
Orgie van drank en sensuele lust.…
Joris Olivier30 augustus 2026Lees meer >

De kranen

poëzie
3.7 met 7 stemmen aantal keer bekeken 2.523
Over heiden, over venen,
drijvend in de hoge lucht,
Door de avondgloed beschenen,
trekt de wilde kranenvlucht.…
Arnold Sauwen30 augustus 2026Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.
Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.
Redactie, 01-05-2026
Meer laden...