Vikingmunt
snelsonnet
4.5 met 2 stemmen
66 De Noorse mannen die laatst in een veld
Een aantal middeleeuwse munten vonden
Die waren eerst uitsluitend opgewonden
Maar daarna toch ook licht teleurgesteld…
ZUM TODE
gedicht
3.4 met 27 stemmen
11.681 Soms laat gij mij een eb en vloed alleen.
Uren vergaan met schrijven in het zand.
Zo weer ik mij, krijsvogels om mij heen,
vergankelijk, uitgestoten aan de rand…
La misère orange
netgedicht
1.0 met 1 stemmen
28 Hij verzette zich destijds fel tegen mij
zoals bijna elke keer, datzelfde liedje
zeker, het zal wel weer blijven hangen
niks niet chillen, heart warming feesten…
Wanneer het onweert
hartenkreet
2.8 met 6 stemmen
105 Dichte wolkenlaag
bladeren keren zich om
vogels zonder stem
Lucht zakt dichter op…
Wij voelen als twee
poëzie
3.1 met 20 stemmen
4.608 Wij voelen als twee
hoge, op stengel verhoogde lenterood-bloemen
midden in de lichtzee —
de lente is gekomen.…
Laatste nieuws:
De redactie is van mening dat iedere dichter de gelegenheid moet krijgen met zijn bijdrage op een tabblad te verschijnen!
Daarom worden gedichten van mensen die in één week reeds driemaal op een voorpagina van een tabblad hebben gestaan automatisch naar de betreffende categorie doorgesluisd!Redactie/ Webbeheer Nederlands.nl, 08-10-2004
Er is een beoordelingssysteem ingevoerd. Je kunt nu aan elke inzending een cijfer geven van 4 tot 10. Per inzending is het slechts één keer mogelijk je stem uit te brengen.Webdesign Nederlands.nl, 06-10-2001
Heden is nederlands.nl van start gegaan. Deze nieuwe site vervangt gedicht.nl, gedichten.nl, netgedichten.nl, hartenkreten.nl en netcitaten.nl. Voortaan dus snelsonnetten, (net)gedichten, hartenkreten en citaten op één site.
Op het tabblad netgedichten en hartenkreten kan iedereen zijn of haar gedicht toevoegen. Op het tabblad gedichten verschijnen de inzendingen die door de redactie zijn geselecteerd.
Er is een aantal nieuwe voorzieningen. Neem deel aan het forum, en zie hoe vaak je ingezonden gedicht reeds door anderen is gelezen.
Lees poëzie van gerenommeerde dichters, plaats je eigen verhaal op het tabblad proza, bekijk stellingen.
Lees op nederlands.nl dagelijks het snelsonnet over de actualiteit, bekijk hoe vaak jouw ingezonden gedicht reeds is gelezen, lees reacties op je inzendingen, controleer hoe je inzending wordt beoordeeld, verstuur een ecard, enzovoort.
Veel plezier!Redactie Nederlands.nl, 27-09-2001
Bezig met laden
Meer laden...