Ont-Aards
snelsonnet
4.0 met 1 stemmen
80 Ook ík denk dat ze ergens wel bestaan,
Maar geen idee of ik ze zal ontmoeten,
Ik weet niet of hun hoofden en hun voeten,
Als die van ons zijn, maar ik neem het aan.…
Boorziek mensdom
gedicht
3.5 met 25 stemmen
5.767 Een huis moet rafelranden kunnen krijgen,
uit zijn hang- en sluitwerk slaan,
donker mompelen, siberisch jammeren,
moet zijn pannen kunnen losgooien als haar,…
Jouw dag…
netgedicht
3.8 met 4 stemmen
70 Ik weet nog goed, hoe het was, die dag
de allerlaatste dag dat ik je levend zag
je lachte naar me
en ik kon alleen maar terug lachen…
WAT ZOU IK GRAAG EEN ZEEHONDJE WILLEN ZIJN!!!
hartenkreet
1.0 met 1 stemmen
11 Vliegensvlug, schoten door zijn snelle vlinderslag zijn billen door het water van het Amsterdamse Marnixbad, telkenmale zich blootgevend aan de oppervlakte als drooggevallen zandplaten van de Waddenzee!!
Wat zou ik graag een zeehondje willen zijn!!!
Avondlied
poëzie
3.6 met 18 stemmen
2.644 't Dumstert en de landman gaat
Met de avond in 't gelaat,
Vrouw en kind traag tegemoet.
Navond, navond,…
Laatste nieuws:
Peter van Straaten in Letterkundig museum
Aangezien Peter van Straaten de Jacobus van Looy-prijs 2010 krijgt, eert het Letterkundig Museum deze grote kunstenaar met een kleine tentoonstelling. Te zien zijn enkele van zijn tekeningen uit het literaire leven. Benieuwd? Kom snel langs, want de looptijd van deze ode is afhankelijk van de literaire actualiteit.
Informatie, ook over andere activiteiten: www.letterkundigmuseum.nlNieuws Redactie, 29-06-2010
In een ziekenhuis in Turkije is onze vaste medewerker aan de site Driek van Wissen onverwacht overleden.
Hij werkte vanaf 2000 mee met ruim 1200 snelsonnetten.
Wij hebben van zijn bijdragen genoten.
Wij zullen hem missen: Driek van Wissen...Hoofdredacteur, 21-05-2010
De dingen de dingen de dans en de dingen
Na succes van "Wie trekt de regen aan?" kreeg de tweede bundel van Pim te Bokkel, "De dingen de dingen de dans en de dingen", al vóór de officiële presentatie lovende kritieken. In het verhaal over gewone mensen en hun verhouding tot de dingen om hen heen spiegelen zich in die kleine zaken de grote thema’s: liefde, verlangen, hebzucht, vrijheid en gezelligheid.
Titel: De dingen de dingen de dans en de dingen, auteur: Pim te Bokkel, isbn 978 90 468 0723 1: meer informatie: www.nieuwamsterdam.nlNieuws Redactie, 17-04-2010
Wie volgt?
Ter gelegenheid van 'Het Pantheon: 100 schrijvers - 1000 jaar literatuur' legt Aad Meinderts, directeur van het letterkundig museum in Den Haag, in de maand februari een witte roos op de graven van de Pantheon auteurs. Twitteraars en bezoekers van de website www.wievolgt.com kunnen zijn literaire pelgrimage op de voet volgen. In woord en beeld.
Volgt u Aad Meinderts? Nieuws Redactie, 08-02-2010
Bezig met laden
Meer laden...