Piraterij
snelsonnet
3.0 met 3 stemmen
73 Het is in de historie ongekend:
Venezuela’s staatshoofd werd ontvoerd,
omdat Amerika op olie loert.
Wordt zo een president tot precedent?…
Ik zag mijn vader
gedicht
2.8 met 19 stemmen
7.142 Ik zag mijn vader dood toen ik al dertig jaar
geworden was, toch gaf het mij een harde schok:
wij waren altijd goede vrienden van elkaar,
maar toen hij daar zo lag en met zijn lippen trok…
We noemen hem Kees XX; vers 173-II
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
4 *173-II*
de aarde draait
niet om mij maar
de conclusie dat…
GOUD dank-hartekreet voor de Vrijwilligers van de kas Rouwen en vieren van de JordaanDichter
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
21 Vrijwillig is vooral niet vrijblijvend
de vrijwilligers maken er tijd voor vrij
kostbare tijd voor de gevers
maar vooral kostbare tijd voor de ontvangers…
Op uw gunst wil ik niet meer wachten
poëzie
4.0 met 2 stemmen
1.017 Op uw gunst wil ik niet meer wachten,
Nu in alle ernst, adieu! vaarwel!
Want nieuwe vreugden, nieuwe prachten,
Komen bij mij nu alleen in tel.…
Laatste nieuws:
Tussen al het nieuwsgeweld rond corona, sint en santa is op lightversegebied iets verschenen, speciaal voor liefhebbers van sonnetten en kenners van sport. Een lijvig werkje waar enkelen van 'onze' dichters ook aan hebben bijgedragen: Bart Adjudant, Inge Boulonois, Anneke Haasnoot, Arjan Keene en Max de Lussanet. Boekenredactie, 28-11-2021
Het gedicht 'Herfst', dat inzender An Terlouw op 27 september 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van november 2021 geworden op de voor kunstliefhebbers zo boeiende natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze novembermaand (weer) heen en geniet (opnieuw) van al het fraais van deze fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 02-11-2021
De Redactie feliciteert Wim Meyles met zijn kampioenschap NK Light Verse 2021!Redactie, 01-11-2021
Na vele jaren op gedichten.nl gepubliceerd te hebben achtte Bert Weggemans hoog tijd om zijn eerste dichtbundel uit te brengen. 'De mens uit het beest halen' verscheen op 7 oktober 2021 bij Uitgeverij Vliedorp.
De bundel heeft een zachte omslag met daarop afgebeeld een schilderwerk van eigen hand - hemelsblauw is de kleur die het boekje siert.
De gedichten in de bundel zijn gegroepeerd rond de thema ’s Oorlog, Psychiatrie, Vrede en Liefde & Verlangen.
Het boek telt in totaal 61 pagina’s en is voor € 14 verkrijgbaar bij Boekhandel Van der Velde aan het A-kerkhof in de stad Groningen, bij Boekhandel Daan Nijman in Roden alsook bij de Primera-winkel in Marum.
Natuurlijk kunnen mensen, die in de bundel geïnteresseerd zijn, deze ook rechtstreeks bij de auteur bestellen op zijn mailadres aweggemans@online.nl
Auteur: Bert Weggemans
Uitgeverij: Vliedorp, Houwerzijl
Publicatie: oktober 2021
ISBN: 9 789460 480966Boekenredactie, 30-10-2021
Bezig met laden
Meer laden...