Welkom op gedichten.nl — al 171.282 gedichten online.
Begroting
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
13 Je wilt natuurlijk dat een evenwicht
gezocht wordt tussen kosten en ontvangsten,
bij VVD’ers leidt dit vaak tot angsten
bij ieder gaatje dat niet wordt gedicht.…
Dorst
gedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
148 ik wil met iemand spreken
een zin die regen zegt
maar tussen woorden met woestijn
en dorst als tegenteken…
Merwedebrug
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
227 Gedurende wegwerkzaamheden
de komende vijf jaar in bittere kou
ijzel en weder dienende regen
in voorjaar en najaar…
Goedemorgen
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
165 het eerste ochtendlicht raakt de slaapkamermuur
ik geef je een kus en houd mijn ogen nog even gesloten
onze benen liggen door elkaar in de lakens
je hoofd gaat langzaam op en neer op het ritme van mijn adem…
OPGEPAST
poëzie
4.0 met 1 stemmen
1.403 Ben je op twintig jaar niet rap,
Ben je op dertig jaar niet krachtig,
Ben je op veertig jaar niet knap,
Ben je op vijftig rijk noch machtig...…
Laatste nieuws:
Het gedicht ''Ouderliefde", dat onze inzender Dick Voogd op 24 juli 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2026 geworden op de natuurfoto-site van de inspirerende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze heerlijke septembermaand naar de prachtige website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht nog een keer, nu mét illustratie. Ook de andere rubrieken en heel veel natuurfoto's zijn volop de moeite waard om te gaan zien.
Fotoredactie, 01-09-2026
Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website https://www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Bezig met laden
Meer laden...