(On)ervaren
snelsonnet
5.0 met 1 stemmen
67 Opnieuw een kabinet op het bordes
Dat grote hindernissen moet passeren
Om zorgen (en de volksmond) te bezweren
Rob Jetten lacht, maar wacht een zwaar proces…
Een blijvertje
gedicht
3.4 met 53 stemmen
15.334 Het feit dat ik in Holland ben geboren,
en bovendien precies in Amsterdam,
bewijst toch wel dat ik ben uitverkoren:
ik kreeg de hamvraag en ik won de ham.…
droomgrens
netgedicht
3.0 met 3 stemmen
45 dit is niet zomaar een lege vitrine
er staan namen geschreven
van schelpen en vlinders
bossen en gebergten zingen er…
Amerikaanse droom
hartenkreet
1.0 met 1 stemmen
23 Amerikaanse droom
Van Belgen tot Chinezen
Het werdt een megaklapper
Als Dichter Fotomodel en DJ talloze Hits…
Het speenvarken
poëzie
3.3 met 26 stemmen
2.871 Iemand, die in de verte zijn schreeuwen hoort,
Zegt: "dat is zeker weer een afschuwelijke mensenmoord."
Je moet het horen om het te geloven.
"Gelukkig," zegt Buffon, "zijn de doven."…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en gezellig kerstfeest!Redactie, 25-12-2025
Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...