Welkom op gedichten.nl — al 171.032 gedichten online.

Oranjebloed

snelsonnet
3.4 met 5 stemmen aantal keer bekeken 32
De jonge spelers Ruben, Damián
Of Ronald Junior, Shaqueel en Jessey
Ze maken in het veld steeds meer progressie
Ze willen meer zijn dan ‘het zoontje van’…

Voorwoord

gedicht
2.0 met 448 stemmen aantal keer bekeken 39.096
ik ben even weinig experimenteel
als een ijsschots
als een veenlaag
als de mist…
Sonja Prins29 september 2026Lees meer >

Niet leuk

netgedicht
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 88
Aardige man
zaterdag lunchen
we voelen ons rijk
maar al gauw lachen we niet meer…
Zywa29 september 2026Lees meer >

Treasure

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 21
Haar liefde kende geen grenzen,
Haar eindeloze liefde
Heeft ze altruïstisch geschonken,
Zonder eigen wensen.…
Joris Olivier29 september 2026Lees meer >

Herfstbladen op en af

poëzie
3.7 met 10 stemmen aantal keer bekeken 3.116
De vensters langs en straf
over de ruit; gekneusd, gedeukt,
geplet, geplakt, gekreukt
en vaal en grauw van kleur,…
J.H. Leopold29 september 2026Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht ''Ouderliefde", dat onze inzender Dick Voogd op 24 juli 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2026 geworden op de natuurfoto-site van de inspirerende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze heerlijke  septembermaand naar de prachtige website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht nog een keer, nu mét illustratie. Ook de andere rubrieken en heel veel natuurfoto's zijn volop de moeite waard om te gaan zien.

Fotoredactie, 01-09-2026

Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website https://www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.

Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.
Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Meer laden...