Mos

snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Een jong bedrijf kweekt mos voor op beton
Dat blijkt in sterk verstedelijkte delen
Al gauw een graad of acht te schelen
Ik hoop dat dit ook werkt op mijn balkon…

In een bos van mooie woorden

gedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 19
In een bos van mooie woorden
een nest vinden
slapen in de takken van een taal
als nachtvogels voorzichtig…

aardse eeuwigheid

netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 4
vriendschap is als een vorm van broederschap,
een extra arm
aan de boom van het leven.
.…

Geen jij

hartenkreet
5.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 16
Toen haar blik de mijne kruiste,
Wist ik meteen, zij is het,
'n Gevoel van top tot teen,
Alsof ze in m’n lichaam huisde.…

Mijn moeder

poëzie
3.9 met 17 stemmen aantal keer bekeken 3.429
Mijn moeder was een heilige vrouw.
O daar ligt blijdschap in die rouw.
Mijn moeder was heilig, en rein, en zoet.
Als de melk van haar borst...…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.
Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.
Redactie, 01-05-2026
Meer laden...