inloggen

Inclusie

snelsonnet
3.2 met 4 stemmen aantal keer bekeken 88
Bij Barbie doen ze aan diversiteit,
Eerst werd er nog wat vreemd van opgekeken,
Maar nu zijn er ook Barbies met gebreken,
Bijvoorbeeld één die aan autisme lijdt.…

Expeditie

gedicht
4.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 6.949
We hebben onze expeditie grondig voorbereid.
We kennen de plek
waar we het spoor bijster zullen raken
waar we door de grappen heen zullen zijn…
Jan Baeke14 januari 2026Lees meer >

Laatste woord

netgedicht
1.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 20
Je zult dit lezen
als het te laat is,
wanneer ik al te ver weg ben.
Ik ben niet verdwenen.…
Nathan14 januari 2026Lees meer >

Monddood

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
Plotseling ontmoet
haar tong
scherpe ruwe puntige rotsen
in haar mond…
Silann Nara14 januari 2026Lees meer >

Door ongebaande sneeuw te gaan

poëzie
4.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 3.078
Door ongebaan-
de sneeuw te gaan,
Hoe lustig is ’t,
hoe leutig!…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!
Redactie, 31-12-2025
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en gezellig kerstfeest!
Redactie, 25-12-2025
Het gedicht 'waterval', dat John Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van december 2025 geworden op de magnifieke fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bekijk met aandacht de site dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedicht én de talrijke foto's in de feestmaand van 2025.
Fotoredactie, 01-12-2025
Meer laden...