Valentijnsdag
snelsonnet
2.8 met 4 stemmen
79 Mijn Valentijn, ik bracht je rode rozen
Met daarbij een alleen aan jou gericht
Speciaal hiervoor geschreven minnedicht
Ik las mijn vers, jij stond beduusd te blozen…
Lieve Critici
gedicht
5.0 met 1 stemmen
12.847 Lieve critici, ik vrees
dat ik geen doel of doelgerichte
lijn in de loop der jaren lees
van mijn duizenden gedichten.…
Gemini
netgedicht
1.0 met 1 stemmen
19 uit onzichtbare startblokken
schieten vlammen
uit vier ijzers van twee
flitsende gemini's…
MIJN NIEUWE LIEFDE
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
28 MIJN NIEUWE LIEFDE
Ik ben verliefd tot over mijn oren
mijn echtgenote weet het nog niet
Mijn liefde voel echt als herboren…
De hand van de dichter
poëzie
5.0 met 1 stemmen
3.297 Glazen grijpen en legen;
veel jagen en reizen;
vrouwen omhelzen en strelen;
strijden op felle paarden…
Laatste nieuws:
Adriaan Jaeggi overleden
De dichter, schrijver en columnist Adriaan Jaeggi is 10 juni jl. op 45-jarige leeftijd in Amsterdam overleden.
Jaeggi, eerste stadsdichter van Amsterdam in 2006-2007, laat een bescheiden maar bijzonder oeuvre na. Nieuws Redactie, 14-06-2008
De Libris-literatuurprijs 2008 is toegekend aan de schrijfster D.Hooijer voor haar verhalenbundel: 'Sleur is een roofdier'.
Onder het pseudoniem Milly Wiers publiceerde ze gedichten bij de uitgeverij De Beuk en in De Revisor, maar tot een bundel bij een grote uitgeverij kwam het niet.
„Ik kijk nooit meer naar die gedichten. Als ik dat doe, wil ik ze onmiddellijk veranderen.” Nieuwsredactie , 07-05-2008
Leidse dichter Paul Marijnis overleden
In zijn woonplaats Leiden is donderdag jl. schrijver en dichter Paul Marijnis overleden. Dat maakte zijn uitgeverij De Arbeiderspers vrijdag bekend. De auteur van een klein maar gevarieerd oeuvre werd 62 jaar.
Paul Marijnis overleed aan de gevolgen van een beroerte.Nieuws Redactie, 14-04-2008
Ed Leeflang
De dichter Ed Leeflang is maandag jl. op 78-jarige leeftijd in Amsterdam overleden.
Hij werkte in de journalistiek en bij een uitgeverij. Nadat hij zijn onderwijsbevoegdheid had gehaald gaf hij les op verschillende scholen.
In 1979 debuteerde hij met 'De Hazen en andere gedichten', een bundel waarvoor hij de Jan Campertprijs ontving. In 1990 kreeg hij de Roland Holstpenning voor zijn hele werk.
Hoewel de officiële poëziecritici enigszins sceptisch waren over zijn werk, was Leeflang zeer geliefd bij zijn lezers.Nieuws Redactie, 23-03-2008
Bezig met laden
Meer laden...