Modulair
snelsonnet
4.0 met 1 stemmen
55 Een nu bekend geworden conversatie
Van Xi en Poetin -uiteraard vertrouwd-:
“Wij zijn gelukkig modulair gebouwd,
Best handig bij fysieke reparatie.…
ik wou dat ik twee burgers was (dan kon ik samenleven)
gedicht
3.9 met 41 stemmen
19.753 en dit is mijn gedicht, komt u binnen
let niet op de galm, wees niet bang
laat ons beginnen in leegte
welkom in mijn krater van licht…
Gedichtendag
netgedicht
4.0 met 1 stemmen
18 Er is iets achter alles wat we hier ervaren,
een vreemde hunkering naar licht en troost,
naar diep geborgen zijn, naar echt begrepen,
maar door ons jachtig leven zelden klaar.…
Zette
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
23 Ik nam een tas
Nam ze uit de kast
Zette ze op het aanrecht
De plantaardige melk…
JANUARI
poëzie
3.3 met 7 stemmen
1.749 Dik ligt de sneeuw in veld en woud
En 't Noorden huilt zijn somber lied:
't Is alles doods en vaal en koud
En levensteek'nen zijn er niet.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Reiger', dat Gerard Vlaar 26 februari 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2024 geworden op de artistieke natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze bloeimaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen (b.v. hun foto's in Griekenland!) houdt, op die site ook naar andere getalenteerde foto's!Redactie, 02-05-2024
Het gedicht 'Getij-delijk', dat Maria van der Sande 7 april 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2024 geworden op de waardevolle natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze paasmaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen en natuurverschijnselen (foto's IJsland!) houdt, op die site ook naar andere voortreffelijke foto's!
Redactie, 02-04-2024
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.
We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 01-03-2024
Bezig met laden
Meer laden...