Balen op Bali
snelsonnet
4.4 met 8 stemmen
105 Dit konden ze nou even niet gebruiken
Het jonge stel had maandenlang gesmacht
Heel netjes tot hun huw'lijksreis gewacht
Om met elkaar de koffer in te duiken…
TROUWDAG
gedicht
3.9 met 160 stemmen
18.878 'December de 21ste'?
'Hoe heb je dat zo bedacht'?
Ze bloosde lieftallig en fluisterde:
'Dat is toch de langste nacht'?…
Jamsessies
netgedicht
2.0 met 2 stemmen
28 Het is zonder meer
wat je ook van hem vindt
een bijzondere jongen
...en dat is-ie...…
Lieve Ouders
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
21 Lieve Ouders
Jullie waren er steeds voor mij
Ben verkeerd terechtgekomen
Door Bepaalde omstandigheden En personen…
Zoek heil...
poëzie
4.5 met 2 stemmen
1.252 Zoek heil en heul in uw gedichten; doe als ik
en denk om roem en eer geen ogenblik,
maar vind in verzen vrede en zielsgeluk.
Veracht de wereld en zijn vals behagen…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.Redactie, 01-06-2025
Het gedicht 'kust', dat Yadasampati op 4 april 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2025 geworden op de aantrekkelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga met enige regelmaat naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de bloeimaand van 2025.
En kijk verder op die site naar alle foto's die getuigen van natuurliefde en fotografiekunst.Fotoredactie, 01-05-2025
Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Bezig met laden
Meer laden...