(Geen) inspraak
snelsonnet
3.3 met 3 stemmen
86 Nog altijd kent de PVV geen leden,
ondemocratisch, niet van deze tijd.
Gelukkig worden wetten voorbereid
om tegen egotrippers op te treden.…
Zo is het leven
gedicht
2.5 met 6 stemmen
5.310 Hond. Vier poten in de mand.
Kijken. Blaffen. Hijgen. Vier
poten uit de mand. Lopen.
Stilstaan. Lopen naar de mand.…
Sultans of Swing / Creole
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
27 Buiten is het koud en donker
in het park
de wind steekt op, er komt een bui, je huivert en versnelt je pas
je doet je sjaal over je jas…
Als je alles kwijt bent wat je hebt
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
17 Als je alles kwijt bent wat je hebt
En dat nooit meer terug zal komen
Een leven waar je niet voor zou kiezen van tevoren
Weg zijn al die mooie dromen…
Ochtend
poëzie
5.0 met 1 stemmen
2.023 De hemel is zo troosteloos grijs,
Het wil niet dagen...
De wind zingt in de bomen een wijs
Van klagen...…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Bezig met laden
Meer laden...