inloggen

Piepje

snelsonnet
2.6 met 5 stemmen aantal keer bekeken 111
Toen Trump zich in Israël zat te verdiepen
en mijmerde: ‘Bibi, die moordzuchtmalloot,
heeft alles met bombardementen verkloot,’
begon er een klein apparaatje te piepen.…

Dromend van zulk blauw

gedicht
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 5.106
Als ik nog lang naar dat blauw blijf kijken
mis ik mijn trein,
maar om zulk blauw zonder gelijke
moet het zo zijn.…

Kent God alle namen

netgedicht
5.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 34
kent God alle namen
van hen die zich ophielden op die éne locatie
zijn daar nog wel veilige lettergrepen
tussen plat gebombardeerde dromen…
LadyLove13 april 2026Lees meer >

Hoofdlettergevoelig

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 37
zing Mnemosyne zachter
van Odysse die wist
dat Ithaka geen einde
was,maar enkel list…

Twee giften.

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 824
God gaf twee hemelse geschenken
De mens, in alle vreugde en smart:
Verstand - om scherp en goed te denken...
Om zacht en goed te doen - het Hart.

Laatste nieuws:

Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.
Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.
Redactie, 01-01-2026
Meer laden...