inloggen

Reserve Reserves

snelsonnet
3.6 met 7 stemmen aantal keer bekeken 0
Je zet de beste spelers in het veld,
‘De basis’ die de wedstrijd gaat beginnen,
Maar als je met die ploeg niet weet te winnen,
Dan wordt er iemand anders opgesteld.…

Jij was een avond in mijn tuin

gedicht
3.5 met 22 stemmen aantal keer bekeken 12.350
Jij was een avond in mijn tuin.
Regen deed vogels zwaarder vliegen,
grassen en mossen sneller groeien,
mijn huis een vreemde schuilplaats zijn.…

Niemand aan de rand

netgedicht
1.5 met 4 stemmen aantal keer bekeken 0
Bank in ochtendlicht
de stad loopt hem voorbij
zijn droom blijft stil
Op deze bank rust iemand…
CB17 juni 2026Lees meer >

Gedicht over niks

hartenkreet
2.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 2
Dit gedicht,
Is een gedicht van niks,
Het gaat over niks,
Want gaat nergens over,…

DE VRIENDINNEN III

poëzie
3.9 met 9 stemmen aantal keer bekeken 4.038
Afscheid
Zuster, zie, wij zijn te zeer gelijkend;
Nooit zullen wij zalig zijn: een paar -
Hoe ’t geluk, vermeerdring te bereiken,…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.
Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.
Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.
Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Meer laden...