Welkom op gedichten.nl — al 170.939 gedichten online.
Eerlijk
snelsonnet
3.5 met 2 stemmen
22 Dat de verkiezing dit jaar eerlijk was
Kon ik je van tevoren wel vertellen.
De uitslag was niet moeilijk te voorspellen,
Voor Poetin loopt de Rus graag in de pas.…
Laatseptembermorgenlicht
gedicht
3.2 met 19 stemmen
14.102 Gedaagd in kort geding
Straalsgewijs ondervraagd
Staat 't nachtelijkste ding
Met potenvol vandaag…
oor en luister
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
9 de horizon klimt uit het nachtelijke
dal, schuurt langs de silhouetten
die de nacht tot stilstaan hebben
geroepen, geruisloos en zuiver zacht…
Spiegelbeeld…
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
1 Bloedende handjes
werken dagelijks in de hel
ze naaien leren lapjes aan elkaar
voor de voetbalbond, razendsnel.…
Blarenlied
poëzie
4.0 met 17 stemmen
3.527 Wij, dorre en dode blaren,
Wij komen stil gevloon
En vlechten door uw haren
Een goud- en bronzen kroon.…
Laatste nieuws:
Het gedicht ''Ouderliefde", dat onze inzender Dick Voogd op 24 juli 2020 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2026 geworden op de natuurfoto-site van de inspirerende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze heerlijke septembermaand naar de prachtige website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht nog een keer, nu mét illustratie. Ook de andere rubrieken en heel veel natuurfoto's zijn volop de moeite waard om te gaan zien.
Fotoredactie, 01-09-2026
Het gedicht 'Zonsondergang', dat inzender Alexander v/d Zande op 19 december 2015 als netgedicht op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2026 geworden op de natuurfoto-site van de gepassioneerde natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. Ga in deze zonovergoten augustusmaand naar de verrassende website https://www.dickenmirahoogenboom.com en geniet van dit gedichtje én besteed ook ruim aandacht aan de foto's op hun site.
Fotoredacteur, 01-08-2026
Het gedicht ''t Lieveheersbeestje', dat onze gewaardeerde inzender Han Messie op 24 juli 2025 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2026 geworden op de natuurfoto-site van de vakkundige natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze zonovergoten julimaand naar de inspirerende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én besteed ook even aandacht aan de foto, die het gedicht zo passend illustreert.Fotoredacteur, 01-07-2026
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Bezig met laden
Meer laden...