Blablabla
snelsonnet
4.7 met 10 stemmen
50 Waar ik me bij dat voetbal zo aan stoor -
En ik ben oud genoeg om dat te vinden:
Alsof de match verslagen wordt voor blinden,
Dat lult de hele tijd aan één stuk door.…
Zomermiddag
gedicht
4.0 met 1 stemmen
4.743 De mens wordt groter en het land wordt kleiner.
Het gaat naar de middag en de zon
is de hevigste man in de streek en tussen de bomen
waar twee roodgeruite jongedochters komen…
Onbelangrijk
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
8 kun mij missen.
dat hoort zo
kinderen groeien
liefdes veranderen…
Metende vergelijking
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 Mensen, wat een gezeur.
Zelfs de hangijzers aan de deuren
schreeuwen, open, ga open.
Er wordt gemeten aan de leegte…
Sanctissima virgo
poëzie
5.0 met 2 stemmen
1.297 't Was bladstil, en een lauwe loomheid lag
En woog op beemd en dorre wei, die dorstten;
Zwaar zeeg en zonder licht een vale dag
Uit wolken, die gezwollen onweer torsten.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Bezig met laden
Meer laden...