Koude douche
snelsonnet
3.0 met 1 stemmen
65 Wij moeten hier veel soberder gaan leven
Dat deden we ook in Afghanistan
Daar ging het luxe leven in de ban
Wat zuiniger en minder geld uitgeven…
Cadenza
gedicht
2.9 met 42 stemmen
12.952 tors rotsen
sleep koffers vaten touwen de trog
we schepen haar in
scheef net schelpdieren…
EN ALLES BLIJFT BIJ HET OUDE
netgedicht
2.0 met 1 stemmen
13 ============
==================
zij draagt de zon van de evenaar in haar heupen,
haar ogen zijn groene bosmeren,…
Mijn hemel!
hartenkreet
3.0 met 2 stemmen
21 Een dolende ziel in de hemel
koos voor het menselijk gewemel
Van wat hij daar zag
schoot hij enorm in de lach…
Daar ruimt de wind...
poëzie
3.1 met 15 stemmen
3.855 Daar ruimt de wind en vaagt de heemlen schoon.
Vanavond nog zult gij verheerlijkt zijn
Wanneer de winden sluimren aan uw troon,
De sterren vlammen in uw baldakijn:…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Het gedicht 'Sneeuwstorm', dat Nadine op 16 februari 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2026 geworden op de artistiek verantwoorde fotosite van de innovatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk dus vlug op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto's in deze koudste maand van 2026 tot nu toe.Redactie, 01-02-2026
Het gedicht 'Een nieuwe winter', dat Catherine Boone op 27 januari 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2026 geworden op de magnifiek vernieuwde fotosite van de creatieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Gun jezelf de moeite naar de site dickenmirahoogenboom.com te gaan en geniet van dit gedicht én de kunstzinnige foto's in de openingsmaand van 2026.Redactie, 01-01-2026
De redactie wenst degenen die meewerken aan deze site en de bezoekers van de site een gelukkig en vreedzaam 2026!Redactie, 31-12-2025
Bezig met laden
Meer laden...