Vaderdag
snelsonnet
4.5 met 10 stemmen
45 Er vlogen bruine sneetjes, vers gesneden,
en eitjes, sapjes, koffie door de lucht
Wat maakte die croissant een mooie vlucht
Mijn zoontje was zojuist hier uitgegleden…
Ollekebolleke
gedicht
3.8 met 16 stemmen
3.431 Uitje voor ouderen!
Hortus Botanicus
Daar doe ik grootmoeder
Nooit mee tekort…
Vaderdag zonder jou
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 Zijn zware stembanden vonden licht.
Felle tonen waaiden mijn woordenboek binnen
en werden samengevouwen tot
‘’welkom op deze zondagmorgen,…
ode aan het bed
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
2 Ode aan het Bed
Er is een plek, zo stil en breed,
waar iedereen 's avonds naar toe gaat, zo vredig en tevreden.
Het bed, geliefd en vaak bespot,…
Liedje...
poëzie
3.7 met 6 stemmen
1.274 Ik zou niet graag
Alleen, vandaag,
Door hoven gaan van love'ren schone,
Als ik niet kon…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'vlinderdans', dat Ria op 7 juni 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2026 geworden op de natuurfoto-site van de verrassende natuurfotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze warme junimaand naar de hartverwarmende website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit natuurgedicht én bewonder de foto, die het gedicht mooi illustreert.Redactie, 01-06-2026
Het gedicht 'gas', dat Adriaan van Dam op 17 maart 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2026 geworden op de natuurfoto-site van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga in deze mooie meimaand naar de allerminst droge website www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit nog steeds actuele gedicht én bekijk de toepasselijke foto, die het gedicht siert.Redactie, 01-05-2026
Het gedicht 'waterval', dat john grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2026 geworden op de natuurfoto-site van de immer actieve fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga eens naar de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees dit korte gedicht én bekijk de voortreffelijke foto, die het gedicht treffend illustreert.Redactie, 01-04-2026
Het gedicht 'de vleugels van de morgen', dat sydhart op 30 januari 2013 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2026 geworden op de met natuurfoto's gezegende fotosite van de kundige fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Kijk gerust op de site www.dickenmirahoogenboom.com en lees - opnieuw? - dit gedicht én bekijk de kunstzinnige foto, die het gedicht fraai illustreert.
Redactie, 01-03-2026
Bezig met laden
Meer laden...