Spreidingswet
snelsonnet
4.0 met 2 stemmen
69 De vluchtelingen moeten straks verspreid.
Het aantal, evenredig vastgesteld,
heeft Mona geen gemeente nog gemeld,
want ja, het is nu wel verkiezingstijd.…
Libre
gedicht
1.7 met 44 stemmen
12.030 Op zo'n biljarttoernooi
zonder gaten in de hoeken
en niet meer dan drie kunst-
stof olifantstandenballen…
tuinthuisje
netgedicht
2.5 met 2 stemmen
17 een idee van hoe
iets in de realiteit
uitkristalliseren kan
een doorkijkje…
Maken
hartenkreet
2.7 met 3 stemmen
67 Ben je dan uitbehandeld
En ben je dan genezen
Blijf je dan je pillen nemen
Anders ga je wazig wezen…
Rozenknop
poëzie
3.8 met 26 stemmen
5.216 'k Hoù niet van volbloeide roze,
Die heur hart heeft uitgezeid,
Die bij 't oop'nen
Van heur broze weelde,…
Laatste nieuws:
Wim Brands overleden.
Maandagavond 4 april overleed op 57-jarige leeftijd Wim Brands, dichter en presentator van radio- en tv-programma's over literauur. Zo verzorgde hij sinds 2005 het tv-programma 'Brands met boeken' op de zondagochtend.
Als dichter debuteerdeWim Brands al op 19-jarige leeftijd in Hollands maandblad. Hij heeft talrijke bundels en publicaties op zijn naam staan, zijn laatste bundel ''s middags zwem ik in de Noordzee', dateert uit 2014.Redactie, 05-04-2016
Op de rijk geïllustreerde fotosite www.dickenmirahoogenboom.nl is het gedicht 'Lentebode' van Marijke - dat zij op 07-02-2016 op onze site heeft gepubliceerd - het gedicht van de maand april 2016 bij de maandrubrieken.
Een aanrader!Fotoredactie, 02-04-2016
De redactie wenst je een vroijk voorjaarsweekeinde!Redactie, 26-03-2016
Jan Borst, bij velen van onze lezers beter bekend als Ivan Grud, is vanmorgen overleden. Moge hij rusten in vrede.Redactie, 24-03-2016
Bezig met laden
Meer laden...