inloggen

Nieuw beleid

snelsonnet
2.5 met 2 stemmen aantal keer bekeken 106
Het motto van het drietal: ‘Aan de slag!’
Na jaren labbekakken nu urgentie:
de woningbouw, de stikstof en defensie
en Europees krijgt Holland weer gezag.…
Wim Meyles2 februari 2026Lees meer >

SPINNEWIEL

gedicht
4.0 met 100 stemmen aantal keer bekeken 25.316
zij zat aan
haar spinnewiel
en zij spon
aan haar spinnewiel…

De warme stem van een winterkoning

netgedicht
2.0 met 3 stemmen aantal keer bekeken 77
Klein bolletje dons
zingt vanuit de kale tak
koning van de kou
De wereld is een vlijmscherp…
CB3 februari 2026Lees meer >

IK ZEG JA TEGEN 'T WATER EN ONS NEDERLAND!!

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 3
We hebben het in de wereld
vaak over olie als bron, dat is oliedom
want de echte hechte bron van de wereld
is geen  olie maar water, heerlijk helder water…

DE VIS

poëzie
3.8 met 22 stemmen aantal keer bekeken 2.947
Ik wierp mijn hengel in het water.
De vis beet, en ik ving de vis.
Ik doodde de vis, ik kookte de vis,
Ik at de vis, de vis at mij.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Bezoek dickenmirahoogenboom.com en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Het gedicht 'Winterzon', dat Paula Hagenaars op december 2010 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2025 geworden op de fraaie fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de lentemaand van 2025. En kijk verder op deze site dan je poëtische neus lang is...
Redactie, 01-03-2025
Het gedicht 'Waterval', dat Roy Orth op 9 januari 2003 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2025 geworden op de fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.


www.dickenmirahoogenboom.nl


Surf naar dit gedicht in deze sprokkelmaand van 2025. En geniet.
Fotoredactie, 01-02-2025
Het gedicht 'Pakijs', dat onze gerenommeerde inzender K.Bladzij op 7 maart 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van de eerste maand van het jaar 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

dickenmirahoogenboom.com

Surf naar dit gedicht in deze ijsmaand van 2025. Eigengemaakte foto's met verrassende voorstellingen zullen je deze eerste maand van het jaar doen genieten.
Fotoredactie, 01-01-2025
Meer laden...