Brandalarm
snelsonnet
3.6 met 5 stemmen
84 De legerleiding stelt het volk gerust:
‘Wij zien zoiets als een routinebrandje,
leuk klusje voor een brandweercommandantje,
geen ongeluk, we deden het bewust.…
Aan een gevallen makker
gedicht
2.2 met 163 stemmen
24.981 Een witte roos bloeide op het vale veld,
roos van de dood te midden der gewonden
een jong gezicht had in zijn laatste nood
de vage schaduw van een lach gevonden.…
BECHIRA
netgedicht
5.0 met 1 stemmen
14 Er lagen vele kaarten langs de lijn
En briefjes waarop laatste groeten stonden
Ze werden dan door niet- Joden gevonden
En opgestuurd naar waar ze moesten zijn…
Imposante voorgevel
hartenkreet
4.0 met 1 stemmen
31 Een frêle deerne uit Waal
vergrootte haar borsten maximaal
Van een kleine cup B
naar een imposante 90-D…
De Achttien Doden
poëzie
3.9 met 517 stemmen
59.247 Een cel is maar twee meter lang
En nauw twee meter breed,
Wel kleiner nog is het stuk grond
Dat ik nu nog niet weet,…
Laatste nieuws:
De functie van het cijfers kunnen geven aan bijdragen wordt tijdelijk uitgeschakeld als de server zeer zwaar belast is.
Rondom de dagen van Sinterklaas en Kerstmis wordt de site meerdere tienduizenden keren per dag bezocht, waardoor automatisch procedures in werking treden om overbelasting te voorkomen.Webbeheer, 03-12-2005
De redactie is van mening dat iedere dichter de gelegenheid moet krijgen met zijn bijdrage op een tabblad te verschijnen!
Daarom worden gedichten van mensen die in één week reeds driemaal op een voorpagina van een tabblad hebben gestaan automatisch naar de betreffende categorie doorgesluisd!Redactie/ Webbeheer Nederlands.nl, 08-10-2004
Er is een beoordelingssysteem ingevoerd. Je kunt nu aan elke inzending een cijfer geven van 4 tot 10. Per inzending is het slechts één keer mogelijk je stem uit te brengen.Webdesign Nederlands.nl, 06-10-2001
Heden is nederlands.nl van start gegaan. Deze nieuwe site vervangt gedicht.nl, gedichten.nl, netgedichten.nl, hartenkreten.nl en netcitaten.nl. Voortaan dus snelsonnetten, (net)gedichten, hartenkreten en citaten op één site.
Op het tabblad netgedichten en hartenkreten kan iedereen zijn of haar gedicht toevoegen. Op het tabblad gedichten verschijnen de inzendingen die door de redactie zijn geselecteerd.
Er is een aantal nieuwe voorzieningen. Neem deel aan het forum, en zie hoe vaak je ingezonden gedicht reeds door anderen is gelezen.
Lees poëzie van gerenommeerde dichters, plaats je eigen verhaal op het tabblad proza, bekijk stellingen.
Lees op nederlands.nl dagelijks het snelsonnet over de actualiteit, bekijk hoe vaak jouw ingezonden gedicht reeds is gelezen, lees reacties op je inzendingen, controleer hoe je inzending wordt beoordeeld, verstuur een ecard, enzovoort.
Veel plezier!Redactie Nederlands.nl, 27-09-2001
Bezig met laden
Meer laden...