Sister Act
snelsonnet
4.5 met 4 stemmen
44 Drie krasse nonnen deden goede zaken
Ze werden eerst op non-actief gesteld
Nu zijn ze in heel Oostenrijk de held
Door daar hun oude klooster terug te kraken…
Ik val steeds van de wereld af
gedicht
3.2 met 6 stemmen
2.784 Ik val steeds van de wereld af
als ik stilsta om zomaar om me heen te kijken
verlies ik neus ogen en glimlach in de ramen
waar ik aan voorbij kom…
Testament van dwaze dingen
netgedicht
4.0 met 2 stemmen
26 Verlate trekvogels stijgen haastig op
een reis van wetten en weerstand
zal hen dicteren.
Gekooide vogels weten niets…
AFVALVERWERKING DIE OPVALT!
hartenkreet
4.0 met 1 stemmen
33 De afvalverwerking
van kunstenaar Maas van Duijnhoven
viel vooral voor mij op door
het prettige confronterende…
Herinnering
poëzie
4.0 met 2 stemmen
707 Velen die 'k noodde in mijner dromen woon
en die er 's levens wondre beelden zagen
hoorde ik elkander met verwondring vragen:
‘Hij roemde zo, is dit dan al zijn schoon?’…
Laatste nieuws:
De Redactie feliciteert Wim Meyles met zijn kampioenschap NK Light Verse 2021!Redactie, 01-11-2021
Na vele jaren op gedichten.nl gepubliceerd te hebben achtte Bert Weggemans hoog tijd om zijn eerste dichtbundel uit te brengen. 'De mens uit het beest halen' verscheen op 7 oktober 2021 bij Uitgeverij Vliedorp.
De bundel heeft een zachte omslag met daarop afgebeeld een schilderwerk van eigen hand - hemelsblauw is de kleur die het boekje siert.
De gedichten in de bundel zijn gegroepeerd rond de thema ’s Oorlog, Psychiatrie, Vrede en Liefde & Verlangen.
Het boek telt in totaal 61 pagina’s en is voor € 14 verkrijgbaar bij Boekhandel Van der Velde aan het A-kerkhof in de stad Groningen, bij Boekhandel Daan Nijman in Roden alsook bij de Primera-winkel in Marum.
Natuurlijk kunnen mensen, die in de bundel geïnteresseerd zijn, deze ook rechtstreeks bij de auteur bestellen op zijn mailadres aweggemans@online.nl
Auteur: Bert Weggemans
Uitgeverij: Vliedorp, Houwerzijl
Publicatie: oktober 2021
ISBN: 9 789460 480966Boekenredactie, 30-10-2021
Het gedicht 'de sprinkhaan en ik', dat inzender 'torromolinos' op 27 november 2007 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van oktober 2021 geworden op de voor bijna iedereen interessante natuursite van Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze herfstmaand heen en geniet nu van al het fraais van deze fotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-10-2021
Zondag 31 oktober zal in Eetcafé Groothuise te Emmen het 5e Nederlands Kampioenschap Light Verse plaats vinden.
De juryleden (onder wie Inge Boulonois, die dinsdag op onze site het snelsonnet verzorgt) hebben o.a. Elyn Doornenbal, Niek Kalberg, Wim Meyles (de huidige kampioen van Nederland) en Bart Schmittman als finalisten aangewezen.
Begintijd: 14.00 uur.
De bundel 'Lichtvoetig V' zal dan ook gepresenteerd worden.Lichtvoetig, 18-09-2021
Bezig met laden
Meer laden...