e=mc2
snelsonnet
4.4 met 5 stemmen
61 Ik moet haast voor een hernia gaan vrezen,
Veroorzaakt door ‘de dikke van Koldam’.
Maar toch wel mooi dat er een herdruk kwam,
Waarmee ook tijd = massa wordt bewezen.…
GRONINGEN
gedicht
4.4 met 12 stemmen
4.479 Stad, langs uw blinkend water liep ik voort,
ik zag uw markten in het morgenlicht,
ik heb van u gedronken en gedicht
en 't stromen in uw aderen gehoord.…
Groot wild
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
42 Ooit is hij groot wild geweest
nagejaagd door boze dromen
brave burgers en demonen
en hij had het zo goed…
DE POLITIEK IS ZIEK
hartenkreet
3.0 met 1 stemmen
15 De politiek is ziek
dus 'n polikliniek
voor beide Kamers
dat kan geen kwaad, toch?…
GRÖNNENS LAID
poëzie
3.7 met 455 stemmen
67.734 Van Lauwerzee tot Dollard tou,
Van Drente tot aan 't Wad,
Doar gruit, doar bluit ain wonderlaand
Rondom ain wondre stad.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Bezig met laden
Meer laden...