De macht van het geld
snelsonnet
4.3 met 7 stemmen
87 Er waren honderd ambitieuze landen,
maar ook was daar de olie-industrie,
dan is er weinig kans op euforie.
De hoop verdween in plastic prullenmanden.…
Antwerps meisje
gedicht
3.1 met 20 stemmen
11.397 Het was laat in de avond
regen in lamplicht gevangen
sloeg neer op het macadam
van de Mechelsesteenweg…
METAMORFOSE
netgedicht
1.5 met 2 stemmen
13 In mij gaat iets ontpoppen
Mijn bakermat gaat scheuren
En als dat gaat gebeuren
Dan is dat niet te stoppen…
HET RITME VAN DE EENZAAMHEID
hartenkreet
3.0 met 1 stemmen
20 Is er regelmaat te geven
als de eenzaamheid
zo opportuun heftig
dagelijks aanwezig is?…
Tegenstelling
poëzie
3.7 met 14 stemmen
2.976 Weegt op de nacht een dubbele donkerheid
door zoveel ogen, duister voor altijd?
Gaat in de dag de stilte warende om
van zoveel lippen met doods zegel stom?…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.Redactie, 01-06-2025
Het gedicht 'kust', dat Yadasampati op 4 april 2017 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2025 geworden op de aantrekkelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Ga met enige regelmaat naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de bloeimaand van 2025.
En kijk verder op die site naar alle foto's die getuigen van natuurliefde en fotografiekunst.Fotoredactie, 01-05-2025
Het gedicht 'Zonsondergang', dat Alexander v/d Zande op 19 december 2015 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2025 geworden op de voortreffelijke fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Bezoek www.dickenmirahoogenboom.nl en surf naar dit gedicht in de paasmaand van 2025. En kijk verder op die site uit naar jouw favoriete foto's.
Fortoredactie, 02-04-2025
Bezig met laden
Meer laden...