Smoes
snelsonnet
3.3 met 3 stemmen
67 Ik was al weken vreselijk chagrijnig
Terwijl het toch nog steeds vakantie was
Met dagelijks een glas op een terras
Begrip kreeg ik daarvoor dus nogal weinig…
Exil
gedicht
3.4 met 16 stemmen
11.862 Ik ontwierp mij
want ik bemoederde het woord
zoogde de letter
verschoonde het leesteken…
Zelfportret
netgedicht
3.0 met 1 stemmen
8 We zouden karikatuur tekenen
‘k Tekende een model
dat voor me zat
Daarna mezelf vanaf foto…
Muren
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
7 nog nat van het verven
vier pas opgerichte muren
onwennig zitten de emoties
opgesloten tussen de muren…
De schaduw van de dood
poëzie
2.8 met 13 stemmen
2.789 Wij zaten neer in 't heidekruid; daar vloog
Een wolk voor 't zonlicht en een zwarte stip
Streek langs het bos, als waar 't een floers van krip,
De schaduw van een ziel, die henentoog;…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Het gedicht 'Grootgrutto's', dat wijlen Albert Weijman op 30 september 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze eerste zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-06-2023
Het gedicht 'De natuur', dat inzender Dick Voogd op 1 juli 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van mei 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze bloeimaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor indrukwekkende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 02-05-2023
Bezig met laden
Meer laden...