inloggen

Ongelegen

snelsonnet
3.7 met 3 stemmen aantal keer bekeken 85
De W.H.O. verzocht ons hulp te bieden
Aan minderjarigen, ernstig gewond
En bruut verjaagd van hun geboortegrond
Ter plekke kan dat immers niet geschieden…
Bart Adjudant13 september 2025Lees meer >

Traditie

gedicht
1.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 3.759
De witte vlakte tart;
verliest zij nog zoveel terrein,
Zij blijft een gulzig rookgordijn
boven een bundel zwart.…

Heerlijk seizoen

netgedicht
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 14
Welk seizoen strooit zo kwistig
met edelsteen en goud
over de paden zo welig
in het langzaam kalend woud.…

AFVALVERWERKING DIE OPVALT!!

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 20
De afvalverwerking
van kunstenaar Maas van Duijnhoven
viel vooral voor mij op door…

Soms waan ik, dat mijn leven hoger gaat

poëzie
2.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 668
Soms waan ik, dat mijn leven hoger gaat
Dan ’t vlak bestaan van wie er rond mij zijn,
En dat ik sta in voller, schoner schijn
Van levenslicht dan wie er naast mij staat.…

Laatste nieuws:

Het gedicht 'Getij-delijk', dat Maria van der Sande 7 april 2009 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2024 geworden op de waardevolle natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom. htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Surf naar dit gedicht in deze paasmaand van 2024 en zoek, als je van vogels en planten en bloemen en natuurverschijnselen (foto's IJsland!) houdt, op die site ook naar andere voortreffelijke foto's!
Redactie, 02-04-2024
Vandaag is Ko de Laat (27 september 1969 - 22 februari 2024) in Tilburg begraven.
Hij is op relatief jonge leeftijd gestorven door een hersentumor.
Ko heeft meer dan 600 snelsonnetten op onze site geplaatst vanaf begin 2004 tot einde 2015.
Behalve dichter was Ko een voordrachtskunstenaar die vooral in Brabant veel bijeenkomsten luister heeft bijgezet.

We leven mee met zijn nabestaanden die Ko intens zullen missen.
Redactie, 02-03-2024
Het gedicht 'Waddenzee', dat wijlen Albert Weijman 18 04 2018 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2024 geworden op de fraaie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lentemaand van het op gang gekomen jaar 2024 en zoek, als je van de natuur houdt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige foto's!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Redactie, 01-03-2024
Het gedicht 'Als alle eenden', dat inzender Anton van Amerongen 31 januari 2006 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2024 geworden op de mooie natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf naar dit gedicht in deze lange sprokkelmaand van het op gang komende jaar 2024 en zoek, als je gevoel voor kunst en natuur hebt, op die site ook naar andere bewonderenswaardige plaatjes!

htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2024
Meer laden...