(Geen) inspraak
snelsonnet
4.0 met 5 stemmen
181 Nog altijd kent de PVV geen leden,
ondemocratisch, niet van deze tijd.
Gelukkig worden wetten voorbereid
om tegen egotrippers op te treden.…
In de witte kamer
gedicht
2.9 met 36 stemmen
22.814 In de witte kamer
der verbeelding
spelen wij het spel
zonder begin of einde.…
'vers uit de struik'
netgedicht
3.0 met 1 stemmen
19 meer dan een classicus als oppaspapa
en een ondoorgrondelijke snarengod
als pseudopater familias had ik nooit
moeder moet een loeder zijn geweest…
PIMPAMJETTEN, HET POLITIEK SPEL VOOR DE JAREN 2026 EN 2027
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
17 Wie kent het niet het spel PIMPAMPETTEN
maar nu op de politieke markt PIMPAMJETTEN
niet met letters, woorden, de naam is bekend
HET KABINET JETTEN…
Een slachtoffer van taalmin
poëzie
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
48 Een 'hoofd der school' stortte in het water
En wilde een noodkreet slaken ook,
Maar was in twijfel wàt te roepen,
Terwijl hij al meer onderdook.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'Over, ik zag twee beren', dat J. Quekel op 15 augustus 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2023 geworden op onze favoriete natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze maand waarin de herfst begint heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 05-09-2023
Het gedicht 'Orchidee', dat Willem B. Thijssen op 1 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2023 geworden op de veel bezochte natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze vruchtbare oogstmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor steeds weer nieuwe foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-08-2023
Het gedicht 'Landschap', dat Gust Adriaense op 1 maart 2008 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze prachtige zomermaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site op zoek naar steeds weer nieuwe foto's der natuur!
www.dickenmirahoogenboom.nlRedactie, 03-07-2023
Alara Adilow is de 36ste winnaar van de C. Buddingh'-prijs voor het beste poëziedebuut van 2022.
De Amsterdamse dichteres krijgt de prijs voor haar bundel 'Mythen en stoplichten'.
'Een bundel die een universum schept dat woekert, krimpt, sterft en zichzelf opnieuw uitvindt', aldus de jury.Redactie, 12-06-2023
Bezig met laden
Meer laden...