inloggen

(Geen) inspraak

snelsonnet
4.0 met 5 stemmen aantal keer bekeken 193
Nog altijd kent de PVV geen leden,
ondemocratisch, niet van deze tijd.
Gelukkig worden wetten voorbereid
om tegen egotrippers op te treden.…
Wim Meyles22 december 2025Lees meer >

In de witte kamer

gedicht
2.9 met 36 stemmen aantal keer bekeken 22.826
In de witte kamer
der verbeelding
spelen wij het spel
zonder begin of einde.…

Specifieke ziekte

netgedicht
3.0 met 2 stemmen aantal keer bekeken 11
Ze sluipt in stilte, zacht en traag,
een schaduw die me nooit echt verlaat.
In mijn aderen een storm van pijn,
en toch probeer ik normaal te zijn.…
Nathan24 december 2025Lees meer >

Wachten

hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.aantal keer bekeken 7
voor het huis staat een paal
met een plaatje
waarop het woord ‘wachthalte’
guy aarts24 december 2025Lees meer >

Een slachtoffer van taalmin

poëzie
4.0 met 1 stemmen aantal keer bekeken 62
Een 'hoofd der school' stortte in het water
En wilde een noodkreet slaken ook,
Maar was in twijfel wàt te roepen,
Terwijl hij al meer onderdook.…
E. Laurillard23 december 2025Lees meer >

Laatste nieuws:

Het gedicht 'De IJsvogel', dat Jareru op5 juni 2011 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van september 2025 geworden op de interessante fotosite van de gemotiveerde fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga kijken op de site www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de herfstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-09-2025
Het gedicht 'Zeehonden', dat Dick Voogd op 4 november 2019 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van augustus 2025 geworden op de eminente fotosite van de voortvarende fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga zo snel je kan naar www.dickenmirahoogenboom.nl en geniet van dit gedicht én de fraaie illustratie in de oogstmaand van 2025.
En ga met een zo geactiveerde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan dat je een keuze moet maken bij het aanschouwen ervan.
Redactie, 01-08-2025
Het gedicht 'In de wolken', dat Catherine Boone op 29 juli 2021 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juli 2025 geworden op de immer verrassende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de zomermaand van 2025.
En ga met een gezonde belangstelling naar meer rubrieken op die site waar zovele foto's op staan die het waard zijn gezien en bewonderd te worden.
Redactie, 01-07-2025
Het gedicht 'madeliefjes', dat ria wassenaar op 23 juni 2012 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van juni 2025 geworden op de inspirerende fotosite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.

Ga fluks naar www.dickenmirahoogenboom.nl en kijk uit naar dit gedicht in de weidemaand van 2025.
En kijk gerust naar meer rubrieken op die site naar alle foto's die getuigen van professionele fotografiekunst.
Redactie, 01-06-2025
Meer laden...