Bibilaterale betrekkingswaan
snelsonnet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
48 Nu bondgenoten ongeduldig raken
Hebben ze Netanyahu laten weten:
Geeft hij de Palestijnen niets te eten
Krijgt hij geen wapens om ze dood te maken…
Geen betere plek om het getier
gedicht
3.4 met 29 stemmen
9.737 Geen betere plek om het getier
van een oproerig geheugen te smoren
dan de keuken waar het licht
neutraal naar binnen valt en ieder…
waterige woorden (hydratatie)
netgedicht
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
47 als dichter zwem ik door de wateren van Sarasvati
haar stroom voert mij langs de droomdiepe poelen
van kennis en de ellenlange slootjes van de kunst
in zijtakjes van retorische rivieren vind ik muziek…
Blijf
hartenkreet
Er is nog niet op deze inzending gestemd.
26 Als alles waait,
plannen, gedachten,
en het licht onder de deur vandaan kruipt,
blijf dan.…
Ik ben van nacht ontwaakt
poëzie
3.7 met 9 stemmen
3.159 Ik ben van nacht ontwaakt met wilde schrik,
Met droge lippen, en gebroken kracht.
Het klamme zweet op ’t voorhoofd, ’t bloed in jacht
Bonzende door mijn polsen, traag en dik.…
Laatste nieuws:
Het gedicht 'waterval', dat inzender Johan Grave op 16 juni 2002 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van april 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in deze paasmaand heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor ontroerende foto's der natuur!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-04-2023
Het gedicht 'Zacht licht in maart', dat inzender Dieho op 13 maart 2016 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van maart 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor prachtige natuurfoto's!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 01-03-2023
Het gedicht 'zoals de winterzon', dat inzender Bert van der Linden op 23 februari 2005 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van februari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de kortste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nl
Fotoredactie, 01-02-2023
Het gedicht 'Deze Wereld', dat inzendster Wilma Dekker op 1 augustus 2014 op onze site heeft geplaatst, is het fotogedicht van januari 2023 geworden op de gevarieerde natuursite van de fotografen Mira Diels en Dick Hoogenboom.
Surf er in de eerste maand van 2023 heen via de maandrubrieken en ga ook elders op die site kijken voor een een staaltje topfoto's van deze twee natuurfotografen!
htts://www.dickenmirahoogenboom.nlFotoredactie, 31-12-2022
Bezig met laden
Meer laden...